>> Kurumsal

 

COŞKUN SERVİS; Konya'da uzun yıllardır Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka binek ve hafif ticari araçların bakım ve onarım hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Faaliyete başladığımız günden bu güne, koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklıbir hizmet sunmaktayız. Geçen zaman içinde teknik bilgi ve tecrübeli ustalık ışığında sayısız aracın bakım ve onarımlarını gerçekleştirdik.

Ustalık; Aracın her hangi bir parçasını yenisiyle değiştirmek değil, arızanın temeline inerek, detaylı bir analiz yaparak, arızaya sebep olan durumu ortadan kaldırma ve arızalı parçayı onarmaktır.

Servisimizden randevu alarak, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Araçlar onarımından müşterimize teslimine kadar, servisimizin sorumluluğunda ve himayesindedir.

Servisimizde; Modern test cihazları ile arıza tespiti yapılmakta ve tüm elektronik arızalar modern cihazlar ile kontrol edilmektedir.

Servisimizde; "Bu gün git, yarın gel" sözü geçerli değildir. Servise onarım veya bakıma gelen araç bir kenarda beklemeye alınmaz. Derhal onarım veya bakım yapılmaya başlanır.

Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka binek ve hafif ticari araçlarınızın arıza ve problemleri için her zaman servisimizi arayabilir, bilgi talep edebilir, araçlarınızın onarımlarını talep edebilirsiniz.

 

volkswagen servisi, Konya volkswagen servisi, seat servisi, audi servisi, skoda servisi, volkswagen tamircisi, seat tamircisi, Audi tamircisi, skoda tamircisi, volkswagen tamir servisi, seat tamir servisi, audi tamir servisi, skoda tamir servisi, volkswagen yetkili servis, volkswagen yetkili servis telefon, konya volkswagen servisleri, volkswagen otomobil tamiratı, seat otomobil tamiratı, audi otomobil tamiratı, skoda otomobil tamiratı, volkswagen özel servis, seat özel servis, audi özel servis, skoda özel servis, volkswagen özel tamir servisi, seat özel tamir servisi, audi özel tamir servisi, skoda özel tamir servisi,